KONST / Litografier / Färglitografi 9917117
nr 991 7117
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Gröna Lund, 122/225, signerad, 1974, motivet: 46x60
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:55:18
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube